Kategorie narzędzi

Newsletter

Powiadomimy Cię o nowościach

Tagi

Najczęściej szukane hasła

Bosch

 

Regulamin sklepu Monter24.pl

 

Informacja o Firmie:

Sklep internetowy działający pod adresem www.monter24.pl prowadzony jest przez firmę

Smart Point Ewelina Szilder

34-122 Wieprz

Wieprz 855

NIP:                  551-224-70-83

Regon :             122798271Ceny

Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są cenami brutto mają one jednak charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Zamówienia

Zamówienia w sklepie internetowym można składać poprzez witrynę internetową www.monter24.pl

Oferta sklepu internetowego nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez Klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.

Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Sklep zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia, które nie zostało odebrane lub opłacone przez Klienta w ciągu 10 dni od jego złożenia.

Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.


Dostawa

Towar zamówiony w sklepie internetowym www.monter24.pl dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej  lub pocztą polską.

Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru (czas realizacji płatności przez zamawiającego) oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do klienta, który wynosi od 1 do 7 dni roboczych.

 

Sposoby płatności

Płatność za zakupy w sklepie internetowym www.monter24.pl może być dokonywana w następujący sposób: 

Przed wydaniem towaru Klientowi (przedpłata):

  • ·          przelewem na rachunek bankowy  Firma Smart Point  

 W momencie odbioru towaru:

  • ·          gotówką przy odbiorze zamówienia u kuriera.

 

Zwrot towaru

Konsument w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru drogą wysyłkową, ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny

Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta. Towar zwracany  nie może nosić oznak użytkowania. Każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia powyższego warunku towar nie zostanie przyjęty.

Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego sprzętu.


Gwarancja

Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym www.monter24.pl  fabrycznie  nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.


Postanowienia końcowe

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Firma Smart Point  nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego www.monter24.pl zaistniałe z przyczyn technicznych lub innych od niego niezależnych.

Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem od momentu złożenia przez Klienta zamówienia.

Firma Smart Point prowadząca sklep www.monter24.pl zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.